Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kezdjek el blogolni?...

Hogyan kezdjek el blogolni? (többi lent)

Figyelt kérdés

készíttem/készítek egy blogot azért hogy a blog olvasójával megosszam gondolataimat,megismertessem magamat és általam készített képeket publikájak stb. viszont úgy gondolom hogyha egyszer kétszer leírom egykét gondolatomat akkor nem fog a blog olvasó megismerni. viszont ok nélkül meg nem akarok túl hosszú bejegyzéseket. a másik gondom pedig az hogy engem egyaránt érdekel a természet és a számítástechnika és ezzel kapcsolatos képeket és gondolatokat nehéz egy blogba összehozni.

egyébként a tumblr-ön csinálom a blogom viszont elég furcsa hogy van annyi kerativitásom hogy médiaismeret órára kisfilmet kellett csinálnuk és tanárur azt mondta enyém lett a legjobb viszont a blogomnak egyszerüen képtelen vagyok nevet adni.


14/F



2014. júl. 11. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyszerű. Most elgondolkozol azon, amit írtál.

1.)

Hogyan kezdjek el blogolni? (többi lent) és

készíttem/készítek egy blogot

$boolean[false] NEM. Logikai probléma.

2.)

egyszer kétszer leírom egykét gondolatomat akkor nem fog a blog olvasó megismerni. viszont ok nélkül meg nem akarok túl hosszú bejegyzéseket.

Ha ez most kérdés, elárolum, hogy ez esetben KÖZEPES hosszúságú bejegyzéseket kell létrehoznod. De már nem azért, ezt mégis hogyan gondoltad leírni? Vagy komolyan nem tudtad, hogy mia megoldás?

3.)

Miért is lenne nehéz? Írsz mindkettőről. Hűha! Legalább nem lesz egysíkú.

4.)

Tehát már csinálsz egyet. Ott összehoztad? Képekkel? Akkor a szöveg már igazán nem nehéz, mondhatni, az a legkönnyebb.

5.)

enyém lett a legjobb viszont a blogomnak egyszerüen képtelen vagyok nevet adni

Ebből pedig az látszik, hogy te belefektettél időt, még mások nem, ellenben kreativitásod továbbra sincs. De recept: neved + "blogja". Vagy milyet szeretnél? A legtöbb blognév ebből áll, amelyik nem, rendszerint úgy szörnyűséges, ahogy van. Persze vannak kivételek.

2014. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Bizonyosodj meg róla, hogy az emberek kíváncsiak-e a gondolataidra.

2. Törődj bele, hogy nem.

2014. júl. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

> nem fog a blog olvasó megismerni


Miért, ez a cél?


> nem akarok túl hosszú bejegyzéseket


Lehet tömören is fogalmazni. De előbb az előző kérdést döntsd el.


> egyaránt érdekel a természet és a számítástechnika és ezzel kapcsolatos képeket és gondolatokat nehéz egy blogba összehozni


Azt írod, hogy a gondolataidat akarod leírni + neked mind2 témában van gondolatod -> miért ne írhatnád akkor mind2 témát?


> a blogomnak egyszerüen képtelen vagyok nevet adni


Petike blogja. Én is így adtam nevet a blogomnak.


> egyébként a tumblr-ön csinálom a blogom


Hát... blogger.com jobb választás lenne sz.v.sz.

2014. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

gyakorivalasz2 megkapta az nap kommentje díjat, csak sajnos nem tudja átvenni, mert nem létezik... :(

Kérdező: attól, hogy egy kis közösségben (osztályod) a legjobb vagy, még nem leszel az internet kiemelkedő alakja. Így ha neked elég az alkotás élménye, az, hogy létrejön a blogod és megoszthatod a gondolataid, akkor hajrá. Azonban zavar, hogy ezt senki nem fogja olvasni, akkor inkább hagyd az egészet.

G.

2014. júl. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

sokmindenben igazatok van. meg egy kicsit rosszúl is fogalmaztam meg az előző kérdést. úgy értettem hogy megismerjenek engem hogy nem konkrétan az életörténetemet stb. hanem a világfelfogásom és a gondolkodásmódomat.

írtam hogy a két témának a képei nem illenek össze ezt azért írtam mert a profilképem és a háttérkép nem illett össze de ezen már tudtam javítani. első válaszolónak is igaza volt hülye kérdés volt az hogy nem akarok túl rövid posztokat. utolsó válaszolónak még annyit írnák hogy próbára szeretném tenni hogy mire vagyok képes. ha a blog szerkesztését befejeztem ide is belinkelem.

a blogger.com oldalt nemnagyon szeretem a tumblr-t valahogy jobbnak találom erre a célra de akár készíthettem volna egy ingyenes CMS rendszerrel is a blogomat de nekem a tumblr tünt a legmegfelelőbbnek. utólsó válaszolónak még annyit hogy kirekesztett vagyok az osztákyomban egy kicsit különc de az véek során eljutottam odáig hogy megtürnek. nem az vagyok aki a középpontban áll. inkább szeretek a háttérben maradni. a blogot azért csinálom hogy próbára tegyem képességeimet.

2014. júl. 12. 03:23
 6/6 anonim ***** válasza:

...és meg is válaszoltad a kérdésed. Hajrá!

G.

2014. júl. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!