Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kábelszolgáltatóm szerint...

Kábelszolgáltatóm szerint gyorsítottak az interneten, de én ezt nem tapasztalom, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Ugyan akkora a fel és letöltési sebességem mint eddig, pedig állítólag gyorsabbnak kellene lenni. Mit lehet ilyenkor csinálni ?
2014. júl. 12. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Van olyan hogy ez a bizonyos gyorsulás csak akkor lép életbe, ha a modemet áramtalanítod néhány percre.

Régebben a UPC-nél így volt.

2014. júl. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy régi a modem. nekem UPC-van most váltottam nagyobb csomagra és kaptam egy új modemet is mert szerintük nem tud nagyobb sebességet 30Mb/s-nél
2014. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem digi van. Nem is szóltak egyszer csak 20/10 -ről 50/30-ra változott a sebességem. Pedig nem is kértem....:DD
2014. júl. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is Digis vagyok, 80/25-ről emeltek 100/25-re elméletileg, de nekem továbbra is a 80-as érték van.
2014. júl. 12. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!