Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem egy qualcomm atheros...

Vettem egy qualcomm atheros ar8171-8175 típusú vezeték nélküli routert, de nem akar működni. Mit tanácsoltok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
szóval vettem az említett típusú routert és ezzel a telenoros mobilnetemet szeretném megosztani az itthon lévő gépek között. amikor összedugom, akkor látja minden a routert, de az a netet nem továbbítja. mi lehet a megoldás? (miután először összedugtam, semmiféle program nem telepítődött, csak az illesztőproramok) egyáltalán meg lehet oldani, hogy a mobilnetemet ezzel az eszközzel megosszam?

2014. júl. 12. 18:20
 1/2 A kérdező kommentje:
a telenoros mobil stick egy huawei e3276.
2014. júl. 12. 18:23
 2/2 P.O.C. ***** válasza:

Hát rákerestem a neten erre a típusra, de mindenhol azt írja, hogy ez egy Ethernet vezérlő (hálókártya), tehát távolról se router.


Ha nem tudod pontosan mit vettél, szerintem készíts róla néhány fotót, töltsd fel valahova, majd linkeld be ide, hátha közös erővel rájövünk.

2014. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!