Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aliexpressről szeretnék...

Aliexpressről szeretnék táskát rendelni, de minden túl kerek, hol lehet ebben a hiba?

Figyelt kérdés

[link]


A táska 2170 Ft és még ingyenesen is jön külföldről. Ez így túl olcsó, mindennel együtt. Lehet ebben valami átverés?



2014. júl. 14. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs hiba. A termék a lehető legkínaibb, de hiba nincs, ha megrendeled a cuccot, akkor elvileg meg kell érkeznie.

G.

2014. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Legkínaibb xD Igen, úgy tűnik van ízlésem :D köszönöm a gyors választ :)
2014. júl. 14. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem a termék design-ja a kínai, hanem az anyagminősége, az összeállítása. De azért legtöbbször használható.

G.

2014. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Olvasd el a feedback-eket ott mindig leírják ha a termék nem olyan mint a képen és hasonlók. Ahol nincs feeback ott jobb nem is vásárolni, maximum ha az eladónak nagyon jó a minősítése. Itt például mindenki azt írja hogy jó. Amúgy a nagy márkák is kínában indiában bangladeshben gyártatják a táskájukat és az is 100 forintnyi anyagból készül csak a márka miatt kifizetsz 20 ezret. Szóval nem kell megijedni. Pl most vettem 350 forintért egy napszemüveget, bevizsgáltattam és nincs vele semmi gond.
2014. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Így van, nem kell félni az olcsó dolgoktól. Közvetlenül Kínából minden olcsóbb,mert nincs rajta a kereskedői árrés csak minimális, de érdemes jó értékelésű eladóktól venni terméket, ahol sok megrendelést adtak már le és elégedettek vele. ;) Már több száz cuccot rendeltem, a Lenovo mobiljaik pl nagyon jók és olcsók.
2014. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Szerintem ne rendelj erről az oldalról, én 3x próbáltam, elvitték a pénzt de egyszer sem küldtek semmit
2014. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom utolsó válaszadó...én már vagy 112x rendeltem, ebből 2x volt,hogy nem kaptam meg az árut,de megnyitottam a vitát és vissza is kaptam mindkettoszor a pénzem. Volt olyan,hogy 10 nap eltellett és nem látszott a nyomkovetesnel merre jár a termék,írtam az eladónak, megnézte o is és kérdezte,hogy a pénzt,vagy egy másik terméket küldjön. Terméket kértem.miután feladta rá pár napra megérkezett az első termék is. Írtam neki,h most mi legyen. Azt válaszolta nem gond tartsam meg mindkettőt,o már nem fordítja vissza. Erre megkaptam azt is,sőt még ajándékot is tett bele. De többnyire mindegyik eladó segítőkész.. csak kommunikálni kell velük. Ja és mint valamelyik válaszadó írta,meg kell nézni az értékeléseket a termékről és az eladóról,akkor kisebb az esély,hogy belefutsz csaloba.
2014. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 +1!

G.

2014. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!