Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » DIGInél lehetséges a Wi-Fi?

DIGInél lehetséges a Wi-Fi?

Figyelt kérdés
Nos, nekem van egy ZXA10 F625G típusú modemem, ami nem képes Wi-Fi-re. Azt szeretném kérdezni, hogy a DIGInél van olyan modem, ami képes erre, vagy nekem kéne egy új modemet venni ami képes erre?

2014. júl. 14. 19:52
 1/9 A kérdező kommentje:
ui. TopNET-em van
2014. júl. 14. 19:55
 2/9 CspCsj ***** válasza:
Ha DIGI szolgáltatóra váltasz akkor modem nem kell, router-t meg vásárolhatsz a szerelőktől (nem tudom milyet, mert a szerelők itt is csak felajánlották ami éppen náluk volt) vagy boltból.
2014. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem az, hanem, hogy a mostani nem képes Wi-Fire, és nekem sokszor szükségem lenne rá.
2014. júl. 14. 20:11
 4/9 anonim ***** válasza:
néhány ezer forintért kaphatsz routert, ami megosztja több gép között a netet és tud wifi-t is.
2014. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Milyen Router lenne jó, ár/érték arányban? (Ha van ilyen)
2014. júl. 14. 20:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Olcsóbbak közül egy egy népszerű darab sztem:

[link]

Ez viszont mutatósabb (de csak két vezetékes portja van):

[link]

2014. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az nem baj, hogy a [link] csak 150 Mbps és nekem 200 Mbps-es a netem?
2014. júl. 14. 21:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Wifi esetében szvsz jónak számít a 150Mbps, igaz gyakorlatban ennek kb a felét nyújtja. Okostelefonhoz elég a legelterjedtebb 54Mbps wifi is (gyakorlatban ez is 25Mbps körül teljesít jó jelerősség esetén). Igény esetén nézhetsz komolyabb routert is, ami gigabites vezetékes portokkal van felszerelve és gyorsabb Wiifi-t is támogat (azt hiszem van olyan, hogy 300Mbps, ami 150 körül lehet gyakorlatban), de ehhez mélyebben a zsebbe kell nyúlni.
2014. júl. 15. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"igaz gyakorlatban ennek kb a felét nyújtja"


Elméletben is. Legalábbis a hálózati rétegben.

2014. júl. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!