Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » WiFi erősség: 1. Mi a teendő?

WiFi erősség: 1. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nincs lekódolva. De ahogy tudom, ha valaki felmászkál rá, attól nem lassul be a wifi. Vagy de? Mit tegyek, hogy ne 1 csík legyen a net? A router kb. 10-12 méterre van. Közelebb hozni nagy nehezen, ha tudom... Sokszor 3-4 csík, most nem tudom miért 1... A Channelt változtassam meg rajta a TP-LINK oldalon? 192.168.1.1 -> Wireless -> Wireless Settings -> Channels?
2014. júl. 15. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
igen, csatorna is segíthet, bár az csak akkor, ha mondjuk több másik router is van abban a körzetben, és ugyanazon a csatornán vannak azok is, mert úgy zavarják egymást. falaktól is függ, hogy azon a 10 méteren keresztül mennyi van. én is kénytelen voltam beszerezni egy másodlagos routert, mert a kinti, ami kb. nálunk is ekkora távolságban van, 3 szobán keresztül, elég gyengén sugároz már idáig.
2014. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Így elég rossz hogy nincs lekódolva a wifi mert igen, így sokan felmehetnek rá és nagyon be is tud ezért lassulni szóval én azt ajánlom, hogy védesd le.. a jel erősségen pedig szerintem a legegyszerűbben úgy tudsz növelni hogy veszel egy másik antennát..

itt van pár: [link]

ill. ez nem drága, és nekem egy csíkkal, néha még kettővel vel is megnöveli az erősséget. Ja és holnapig INGYEN kiszállítják: [link]

Szerintem próbáld ki egy új antennával ;)

2014. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!