Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Beletört a netkábel a laptopom...

Beletört a netkábel a laptopomba, és belül megsérült a gép (letört egy pöcök), ilyenkor érvényes a garancia még, vagy nem? Mert szerintem nem az én hibám, hogy úgy kell kierőszakolni a kábelt.

Figyelt kérdés
asus x550cc 1éves

2014. júl. 15. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
attől függ hány évig adtak rá garanciát
2014. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez szerintem baleseti kár, tehát nem terjed ki rá a gyártói garancia. Az a belső meghibásodásokra vonatkozik...

Egyébként a kis pöcköt le szoktad nyomni, mielőtt elkezded kihúzni?

2014. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem, nem érvényes mivel TE törted le erővel.

A kábel tetején, nem véletlen van az a kis pöcök. [link]

azt ugyan is le kell nyomni, hogy kitud húzni, különben az ami meggátolja hogy kiessen a kábel használat közben, bent fogja tartani, és csak feszítéssel lehet kihúzni, aminek eredménye a megtört, elszakadt csatlakozó, kábel...


Ha szerencséd van, pár ezerből meg van a javítás.

2014. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
le szoktam nyomni, mindig úgy csinálom, de a gépben ilyen szerencsétlenül van benne, az a bajom. úgy néz ki a dolog, hogy fejjel lefelé kell belerakni eleve a kábelt, és ha ki akarom venne, akkor nagy erőfeszítéssel lefelé, és kifelé kell húzni sajnos. de reménykedem benne, hogy igaza van a 3.kommentelőnek, és csak pár ezer, nem pedig egy "vagyon"
2014. júl. 15. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 2500 volt a javítás költsége, adapter csatlakozót törtem le :-)
2014. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!