Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek mennyiért adjam...

Szerintetek mennyiért adjam el ezeket a PC játékokat ha felteszem a Jófogásra? Van rá esély, hogy megvegyék?

Figyelt kérdés

csak párat írok ki a sok közül mert nagyon régiek is vannak:

FIFA 09

Neighbours from hell (2,3,4)

Madagascar

Open Season

Shrek 2

Pirates of the Caribbean:At the worlds end


elnézést a helyesírási hibákért.


2014. júl. 17. 16:58
 1/3 anonim válasza:

Pokoliszomszédok. *-* Nekem csak az első van meg, de imádtam, viszont nem megy el ezen a gépem már. XD Rosszabbra írták. :(

Nézd meg hátha már árultak ilyeneket és lásd mennyiért adják.... Esetleg mennyiért adták el. A jófogás ingyenes, szóval, ha felrakod nem fizetsz, próba szerencse. :)

2014. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen azt előbb néztem.ott is vannak az enyémeknél még talán régebbiek.szerintem a felsoroltakat el tudom adni kb.1000 ft-ért
2014. júl. 17. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem olx-en könnyebb...legalábbis amit én kifogásolok a jófogásban, hogy hiányosak az alkategóriák, például egyben vannak a sz.gépek, és a kiegészítők is, így eléggé ömlesztett, míg olx-en meg külön van szedve, így átláthatóbb.
2014. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!