Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem minden kép jelenik meg...

Nem minden kép jelenik meg Facebook-on. Mi a baj?

Figyelt kérdés

Chrome-ot használok, eddig nem volt baj. Ma kezdte. Aztán váltottam Firefox-ra, azzal is ugyanez, csak az lassabban tölti be. Kínomban Internet Explorer-t is kipróbáltam, ugyanaz. Más oldalak jól megjelennek.


A Facebook-on véletlenszerűen nem jelennek meg a képek. Írás közben a kis kép van akinél van, másnál nincs. Idővonalas képeknél szintén. Ahol nincs, egy olyan kis törött képecske jelenik meg.



2014. júl. 17. 22:06
 1/5 csacsi2 ***** válasza:

Karbantartás hiánya...

futtasd a CCleaner-t!

2014. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget, de nem használt. :( Rendszerleíró adatbázist és a programokat is "kitakarítottam", de nem használt.

Még egy annyira rájöttem, hogy amelyik kép egyszer nem jelenik meg, az többet nem is fog, akárhogy nyitom meg, akárhányszor töltöm újra az oldalt. Chat-nél is ugyanazoknál a személyeknél nincs kép.

2014. júl. 18. 09:56
 3/5 A kérdező kommentje:

Így néznek ki:

[link]

2014. júl. 18. 09:59
 4/5 csacsi2 ***** válasza:

futtass malware írtót:

[link]

CCleaner hatékonyságát növelheted a ccenhancerrel.

[link]


Amennyiben a képek nem töltődnek be az a megtelt gyorsítótár miatt szokott előfordulni, vagy a lejárt sütik miatt. Lassu hálózati kapcsolat esetén is, mikor sok képet kell betölteni előfordul, hogy túllépi a határidőt. Valami a hálózati kapcsolatokkal lesz. DNS gyorsítótárat ürítsd ki és nézd meg a DNS szolgáltatód címét, hogy az amit a szolgáltatód biztosít, esetleg használd a google dns-t! Biztonságos dns használatánál előfordul, hogy bizonyos tartalmak nem jelennek meg! Ugyan ez van ha proxy-t használsz! Nézd meg a proxy beállításokat és ne használj proxy-t!


Futtatásba írd: cmd

parancssorba: ipconfig /flushdns [enter]

ipconfig /registerdns [enter]


futtatásba írd: control netconnections

jobbklikk az eszközön->tulajdonságok->TCP/IP protokoll->tulajdonságai

DNS Automatikus lekérése (vagy google dns 8.8.8.8; 8.8.4.4) vagy használd a dnsjumper-t (nem kell telepíteni akárcsak a CCenhancer-t)

[link]


Proxy beállításokat a böngészőben keresd. Malwarebytest mindenféle képpen futtasd le mert valami okozta a hibát!

2014. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :) Ma is beléptem, ugyanaz a baj volt. Majd később magától helyrejött, tényleg nem csináltam semmit közte, nem telepítettem, nem állítottam semmin, nem is indítottam újra a gépet. Ha megint előjön, akkor mindenképp megcsinálom, amiket javasoltál. (A Malwarebytest azért lefuttatom)
2014. júl. 18. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!