Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell kitenni Facebookon...

Hogy kell kitenni Facebookon ezeket a "rejtett, , hangulatjeleket?

Figyelt kérdés
Mostanában terjedt el az ismerőseim körében, eddig nem láttam ilyen féle jeleket, olyan hogy szellem, két szem, három szív egyben, tapsoló kéz, csókos száj, csak hogy párat említsek. De fogalmam sincs hogy teszik ki őket, tetszenek, szeretném én is használni! Ha valaki segítene, elmagyarázná nagyon megköszönném!
2014. júl. 18. 06:49
 1/6 csacsi2 ***** válasza:
2014. júl. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket! :)

Akkor ezeket a jeleket csak így lehet kitenni, ha átmásoljuk valahonnan, nem így csak egyszerűen, mint pl: a smiley-t?: :)

2014. júl. 18. 07:58
 3/6 csacsi2 ***** válasza:

Én nem foglalkozom hangulatjelekkel, de vannak böngésző kiegészítők amik megkönnyítik a dolgot, keress rá!

pl.:

[link]

2014. júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi szépen a linket, így gondoltam, így csak rá kell kattintanom és kész is! :) Hálás vagyok neked! Már csak azt kéne tudni, vajon telefonon alkalmazható-e ez a módszer, ha nem androidos a készülék...?
2014. júl. 20. 07:25
 5/6 anonim válasza:

nekem még a kiegészítővel sem működik az a kis ikon nem jelenik meg

ha meg a többi oldalról másolom akkor nem jeleníti meg de azt a kis négyzetet be tudom másolni

valami tipp?

2015. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csacsi2 ***** válasza:
mostani FF verzióval már nekem sem működik. Hálás lennék én is ha tudna valaki újat...
2015. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!