Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Budapesten (Gazdagrét 1118) a...

Budapesten (Gazdagrét 1118) a DigiTV-n kívül nincsen más amelyik LAN kábelen keresztül szolgáltatja a netet?

Figyelt kérdés

2014. júl. 19. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
tv nem engyelő a nettel és mi a bajod a diginettel az a legolcsobb és az egyik legjobb
2014. júl. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

LAN kábelen keresztűl szolgáltatja a netet???


Ezt hogy gondolod? Nem lehet LAN kábelen keresztűl szolgáltatni a netet. Esetleg egy bizonyos eszköz után már mehet olyan kábelen, aminek a végét közvetlenűl dughatod a gépbe, de az az eszköz és a szolgáltató közt már nem ugyanolyan kábel van...

2014. júl. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De a digi lanon szolgálja netet(előző) van egy mondhatni switch a panelban és szétosztják
2014. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

tudom, hogy a tv nem engyelő a nettel, de nem értem ez hogy jön ide


ahogy az sem volt kérdés, hogy melyik a legolcsóbb


és a DigiTV kábelt hoz be a lakásba, ellentétben a UPC-vel ami koaxot és a végére tesz egy saját modemet a lakáson belül


szóval, ha valaki tudna az eredeti kérdésre válaszolni, annak nagyon örülnék, és előre is hálásan köszönöm

2014. júl. 19. 20:30
 5/5 A kérdező kommentje:
vagy ha valaki tudna mondani egy olyan oldalt, ami kiadja területileg az összes szolgáltatós és valóban jól működik, mert találtam egyet, ami teljesen hiányos és rossz adatokat dob ki
2014. júl. 20. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!