Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Utorrentben hol tudom beállíta...

Utorrentben hol tudom beállítani, hogyha hozzáadok egy új torrent filet akkor ne kezdje el automatikusan töltenI?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy ki akarom választani, hogy az adott filen belül mit töltsen le, egyszer csak valamiért abbahagyta a választási lehetőség feldobását és automatikusan elkezdte folyton tölteni az egész csomagot.
2014. júl. 19. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
CSak pioritást tudsz állitani hogy mit töltsön jobban.
2014. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 coopper ***** válasza:

Szia.


Rakattintasz a Torrentre.


Az alsó ablakban a Fájlok Fülre. Majd a NEM letölteni kivánt Fájlra, jobb egér és a megjelenő menűből Kihagyást választva, hagyhatod ki a fájlt a letöltésből. (A CTRL és SHIFT kattintások müködnek az egyidőben történő több fájl kijelöléséhez)


Ha leszeretnéd tölteni a fájlt, akkor jobb egér a fájlon és a prioritását normálra állitva, kezdi el letölteni.


Sok sikert.

Üdv.

2014. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A magnet linkek miatt van. Amikor ráklikkelsz a böngésződben a linkre és bejön a mappaválasztó ablak, akkor légy türelmes, pár másodpercen belül bejön az üres területre a fájllista is és válogathatsz.

G.

2014. júl. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem igazán értem, a mappaválasztó ablak egyszerűen nem jön be

eddig bejött, aztán egyszer csak megszűnt ez a része

szeretném, hogy már az elején betudjam állítani

nem azért nem tudom mert türelmetlen vagyok :D

2014. júl. 20. 21:05
 5/7 A kérdező kommentje:
de ha nem jön össze akkor köszönöm a második hozzászólónak a hozzászólását. b tervnek jó lesz
2014. júl. 20. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ez alapján próbálj ügyeskedni, ha jól látom az első képen van a lényeg.

G.

2014. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez a beszéd, köszönöm!
2014. júl. 21. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!