Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Weboldal BAN (Tiltás) feloldása?

Weboldal BAN (Tiltás) feloldása?

Figyelt kérdés

Kitiltottak egy weboldalról, és proxy-val sem tudom kikerülni a ban-t. Mire bannoltak? IP? Hogy tudom kikerülni?

Újra regisztrálni sem tudok, egyből az fogad, hogy tiltva vagyok.



#fórum #feloldás #ban #fórum ban
2014. júl. 20. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Oldal függő, hogy mire.
2014. júl. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt én sem tudom, ezért is nem tudom kikerülni. Más böngészővel nem enged, újra húztam a gépet úgysem. Külföldi IP-címről próbáltam csatlakozni azt sem engedte.
2014. júl. 20. 17:45
 3/6 anonim válasza:

Szerintem ezt csak úgy tudod megoldani,ha az internetes szolgáltatódnál megváltoztatod az IP cimet.

Nem tartom szerencsésnek az ilyen módon való megoldásokat,hisz nem csak téged büntetnek ezzel,ha nem

mindenkit aki erről a helyről akar ide regisztrálni .

Sajnos a Gyakori kérdések is ilyen .Még azt sem közlik,meghatározott időre szól a letiltás ,vagy végleges .

2014. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Más megoldás nincs? Valahogyan biztos ki lehet kerülni, esetleg router/modem reset?
2014. júl. 20. 18:11
 5/6 anonim válasza:
Sajnos nem lehet kikerülni,egyszerűen a vételi helyet tiltották le .Erről a vételi helyről másik géppel sem tudsz regisztrálni.Másik böngészőn is kiírja ,tiltva vagy .
2014. júl. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A szolgáltató aztmondta dinamikus IP.
2014. júl. 22. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!