Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért megy el a wifim?

Mért megy el a wifim?

Figyelt kérdés

Az öcsémmel szeretnék multyplayer játékokkal játszani. Egy wifi hálózat van kiépítve a házban, öcsémnek egy régi laptopja van, nekem egy 1éves PC-m van. Mindketten tudunk egyszerre cstlakozni a wifihez, amíg csk netezünk, vagy mmo játékokkal játszunk addig nincs baj. De ha egy normál játékkal nem tudunk multizni. Amíg én csinálok szervert, vagy belépek a játék multiplayer részébe addig minden OK.

Amikor az öcsém akar szervert készíteni, de akár ha belép a multiplayer menübe, akkor elmegy a wifi, és addig nem jön vissza amíg a tesóm ki nem lép a játékból. A wifi is azt írja hogy nincs net(csak a bekapcsolást jelző világít). Kerestem fórumokon megoldást, dexsemmi hasznosat nem találtam még. A laptopot is újratelepítettem már, és a routert is újrakonfiguráltam.

Ti vagytok az utolsó reményem :)



2014. júl. 20. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom laptopon driver fent van másik inteles a bépitett hálozati kárty és+ milyen tipusu a router
2014. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, fennt van a driver. a háló kártya:Atheros AR8151 PCI-E gigabit ethernet controller. A router: dlinkgo GO-RT-N150
2014. júl. 21. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!