Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Youtube.com oldalra feltöltö...

A Youtube.com oldalra feltöltött útmutató videók után, mit kell csinálnom ahhoz, hogy ezekkel a videókkal pénzt lehessen keresni?

Figyelt kérdés
Ilyen útmutató videókat szeretnék feltenni a Youtube.com oldalra: zene szerkesztése FL Studio-val, DJ szoftverek kezelésének útmutatója, és minden, ami zenével kapcsolatos...

2014. júl. 21. 11:47
 1/5 adhunter válasza:

Az a lényeg hogy nekem magától kiirta a partnerséget!

Ez azt jelenti hogy a videóiddal pénzt tudsz keresni.

De

Ha nem jó videókat csinálsz

(amit meg néznek 2500 leg.)

akkor nem kapsz érte semmit!

És gameplayeket csinálj azon a legtöbb érdekesség meg tutorialokon!

add meg a csatorna linkjét kérlek és majd segitek majd irj privába!

2014. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A videóiddal igen nagy nézettséget kell elérned, a többi már megy magától. Ha megvan a nagy nézettség, előbb utóbb úgy is megkeresnek, és majd informálnak a továbbiakról.

Amennyiben kicsi a nézettség, kár minden erőfeszítés, úgy sem kasziozol.

2014. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

adhunter van skype címem meg adom: gabi-star16 a képen

fehér baseball sapkában vagyok és barcelonás mezben.

Skype - on meg tudnánk beszélni, azt, hogy miben tudnál segíteni, egyébként szívesen fogadnám segítséged...

De hogy jobb segítséget tudj nekem adni, van TeamViewer 8 progim is, ezen keresztül tudod irányítani a gépem, miközben látom, hogy mit csinálsz a gépemen...

2014. júl. 21. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:

:O Kisgyerek senki nem mondta még hogy az interneten nem kéne más kezédbe adni a gépedet? :O


Olyanról csinálj tutorialt amit egy 3-5 vagy több éve már űzöl és jól ismersz....egyébként a gameplayeket már az egész internet unja...akik nagoyk azoka tnézik d eújak nem kellenek

2015. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én zenekészítéssel kapcsolatos dolgokat, Dj szoftverek kezelésének útmutatóit, FL Studio tutorialokat, és játék letöltéseket meg telepítéseket is töltök fel youtube-ra.


Az a kérdésem, hogy hogyan kell beállítani a youtube-ot, hogy pénzt lehessen keresni a videóimmal??

2015. jan. 5. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!