Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pirelli DRG A225G Digitális...

Pirelli DRG A225G Digitális elosztót hogy kell helyesen beállítani?

Figyelt kérdés
Egy ilyen digitális elosztót hozott ki nekem a T-Home a megrendelt Iptv mellé. Az lenne a problémám, hogy be van kapcsolva rajta az upnp keretrendszer tűzfalon át van engedve a port is és az utorrent is, de amikor elinditom az utorrentet (nem kezdek még tölteni) fogja és szétkapcsol az internet, megáll a tv szal teljes káosz:S. csináltam portforwarding-ot is semmi haszna nem volt, sőt most kikapcsoltam a router tűzfalát is, de még mindig megszakítja a netet:S. Vki meg tudná mondani, hogy hogy kell beállítani? Vagy hagyjam a fenébe és vegyek egy normális routert ez helyett a sz*r helyett (egyáltalán kicserélhetem ezt?)? Előre is köszönöm a segítséget.
2010. jan. 9. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

lövésem sincs mi lehet a gond vele...nekem a szomszédnak kellett beállítani egyet (invitel), hát azt hittem lerúgom a végén...van a cuccon wifi + 4 csati meg minden..de a nethez tárcsázni kell (PPPoE)... na, én még nem találtam meg a laptopomban, hogy az hogy lehetne megvalósítani, h wifin csatlakozok és utána betárcsázok...és én meg fél napig szívtam azzal, h nem férek hozzá az admin felülethez (azóta sem értem el), mert ugye egy okos router ez nem más és ott kellene beállítani. na, egy fenét router. és nem okos. csak a beégetett cuccot csinálja.beállítani nem lehet. :s


Hívd fel a szaki bácsit aki berakta neked a cuccot, h lehet szoftverhibás a cumó, csinálja meg, mert neked szétesik a kapcsolat ok nélkül (egy program nem lehet oka a szétesésnek) próbálj meg egyébként a csodás gateway nélkül csatlakozni ha tudsz (van vhonnan egy adsl modemed :) mert ha úgy megy minden rendben akkor tényleg más gond nem lehet.


(azért pupilláztam amikor a szaki megkérdezte tőlem, h mi az Ubuntu, mert ő még soha nem hallott róla, ok, ő kábeleket dugdos, meg beméri a cuccot..de azért az Ubi már van pár éves...)

2010. jan. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oksi. akk felhívom a szakit hátha tud vmit rá^^. Köszönöm szépen a válasz.
2010. jan. 11. 22:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen routert adott a t-home, de én még az admin felületbe sem tudok belépni.

Neked hogyan sikerült? Beírom a böngészőbe az IP címét, de vagy az van, hogy rákeres a google, vagy azt írja ki, hogy nem tudja megjeleníteni...


Egyébként azért akarok belépni a beállításaiba, mert az a bajom vele, hogy a wifi (gondolom) ki van kapcsolva, ugyanis a wlan led nem világit és jel sincs...

Felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol azt mondták, hogy kábelnethez ez a router nem jó...na én ezt viszont nem hiszem el. Miért ne lenne jó? Csak a modemnél számít, hogy a net kábelről jön, onnantól ugyanaz az egész, mint minden más modem...


Ja és azt mondta a csávó a telefonban, hogy tudnak ők is adni olyan routert, ami jó. 8000ft-ért ki is jönnek és beszerelik, de ebben persze nincs benne a router ára...


Nem tudom sírjak, vagy nevessek...

2011. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!