Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A T-Home-tól NetMánia M, azaz...

A T-Home-tól NetMánia M, azaz 20Mb/s-es internetünk van, de a telefonban a kedves ügyintéző elfelejtette említeni, hogy ez a hálózat nem bír csak 12Mb/s-t. (? )

Figyelt kérdés
Amikor panaszkodtunk a modem miatt, hogy mindig túlforrósodott és elment az internet, akkor az a T-Home munkatárs aki kihozta az új modemet azt mondta, hogy ha ő bírálta volna ez a rendelést, akkor nem is engedte volna a 20as internetet, pont ezért, mert ez a hálózat nem bírja el, és amúgy is messze vagyunk a központtól. Nos ugyebár a T-Homenál azt mondták, hogy a hűség lejártáig, csak drágább dolgokra lehet váltani, olcsóbbra nem. Viszont lehetséges-e, hogy ilyen okokkal váltsunk a NetMánia S, azaz a 10Mb/s-es internetre, vagy egy ők figyelmen kívül hagyják, hogy ilyen fontos információkat elhallgattak? Mivel most csak azért, hogy 1,25MB/s helyett 1,5MB/s-el töltsek, szerintem nem éri meg kifizetni havi +700Ft-t... Valamint még egy olyan kérdésem volna, hogy azt írták és a telefonban is azt mondták, hogy új előfizetőknek internet és TV, 2 hónapig havi 2-2 ezer forint(1990, hogy pontosítsak), így a telefonnal összesen 5300Ft lenne, de mikor megnéztem ma a MyThome-ban a számlákat, akkor egy 8530Ft-os befizetendő számla volt ott. Új internet és TV előfizetők vagyunk, mivel internet eddig az Inviteltől, TV előfizetésünk meg nem is volt, egyedül telefonunk volt a t-homenál, de azt is lecseréltük egy másikra, mármint a Felező díjcsomagról az Alapra, de tudtommal ez a 3 dolog, tehát a tv, internet és a telefon nem függ össze csak úgy, hogyha tőlük rendeli az ember mind a hármat, akkor olcsóbb lesz, mivel nem is olyan rég mikor nézegettem az internet díjcsomagjait azt láttam, hogy az számít új előfizetőnek aki egy bizonyos ideje NEM T-Home internettel rendelkezik és nem azt, hogy akinek egyáltalán NINCS T-Home előfizetése legyen az TV, internet vagy telefon, valamint a kedves ügyintéző a telefonban csak helyeselt, mikor az lett kérdezve, hogy akkor 2 hónapig a TV és az internet 2-2 ezer forint.
2014. júl. 22. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Azta....

Fogadok, hogy nem lesz itt ember, aki ezt a katyvaszt kibogozza. Beszélj inkább egy ügyintézővel a lehetőségekről, hátha ő eligazodik ezen.

2014. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én se tudtam a végére már kibogozni ezeket a kedvezményeket, ezt tőlük kell megkérdezni.

a kérdésre válaszolva igen, téged jól átb*sztak, de nem tudsz panasszal élni, hiszen a garantált sebesség azt hiszem 10 mbit/s, nekünk is ez a csomag van, csak nekünk jó is :D. ha ez alá megy, akkor tudsz reklamálni, ameddig ez megvan, addig ők teljesítették az elvárást, a 20 mbit/s csak egy maximális sebesség. kisebb csomagra csak úgy tudsz váltani, ha a jelenlegi szerződést kötbér ellenében felbontjátok, vagy ugye megvárod, ameddig letelik a hűség.

2014. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Új előfizető vagy az írás aéapján 30 napon belül felmondhatod a szerződést amennyiben nem felel meg a szolgáltatás. de ez most adsl? Mert nem derült ki. Ha ADSL akkor csak annyit kell tenni, hogy megkred őket a tévé kábelen húzzák be a netet.
2014. aug. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
SAT tv-ről van szó. Amúgy megvan, hogy mi volt ludas a számlánál, viszont az internetre nincs megoldás, csak akkor ha cserélik a hálózatot gondolom.
2014. aug. 21. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!