Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nektek is rossz a freemail?

Nektek is rossz a freemail?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már 3 éve nem használom, mert szar.
2014. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Évek óta !
2014. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A mappák lekérdezése sikertelen. Kérjük, próbáld meg 30 perc múlva! postafiók elérési hiba (#02444)


Ezt írja

2014. júl. 22. 09:49
 4/9 anonim válasza:
Nekem is ezt irja ki már 1 napja .. de örülök hogy nem csak nekem várjunk hátha jobb lesz ha meg nem akkor mehet feljelentés
2014. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"GÉPHÁZ BLOG

Ismét adathalász próbálkozás 07.16.

Ismét adathalász levél kering a [freemail]-en, ne kattintsatok gyanús linkekre, ne adjátok meg a jelszavatok külső oldalakon!".

Nekem működik, be tudtam lépni és ezt jelzik az oldal tetején sárga csíkkal.

2014. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Most már jó

2 napig viszont nem volt jó

2014. júl. 22. 16:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Most ugyan ez a helyzet,ugyanezeket írja ki.Fél 3-ig dolgoztam,rohantam haza a munkából,hogy lefoglaljam a szállást,ahová hétvégén indulunk,évek óta nem voltunk nyaralni,komolyan nem hiszem el ezt a rohadt freemailt,már nem először hagy cserben pácban amikor fontos lenne.Hol lehet az ilyeneket egyáltalán bejelenteni vagy feljelenteni?Azért 30 perc már többszörösen eltelt....
2014. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem működik, ugyan van benne spam is, de mert beállítottam a szűrőjét, nem sok. Ezek miatt bénul le. Belépőoldal, Segítség, illetve próbáld meg a Freemail Szimplát.
2014. aug. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Regisztrálj a Gmailra postafiókot!

[link]

2014. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!