Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg lehet azt oldani, hogy...

Meg lehet azt oldani, hogy akik a wifivel használják az internetet megszabni nekik, hogy hány mb netet kapjanak? Jelenleg nagyon belassul ha valaki elindít egy letöltést, mert neki maxon tölti.

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
igen meglehet, keress a routered menüjében olyat hogy bandwidth control... és itt állítsd be hogy adott ip című gépek csak adott sebességet kapjanak, ezzel le tudod őket korlátozni...
2014. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
első vagyok... vannak benne beállítási lehetőségek van egy rész ahol legördölő menüből kikell választanod hogy minimum vagy maximum annyi legyen a forgalmazható adatmennyiség másodpercenként, itt válaszd a maxot, majd add meg a menniységet, azthiszem kilobitben kell, nekem úgy emlékszem annyiban kell, de most hirtelen nem tudok felkapcsolódni a sajátomra...
2014. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jól hangzik, de nem találtam ilyent a router oldalán(tp link). Biztos hogy kell lennie ilyennek nekem?
2014. júl. 22. 19:00
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, de nem jó helyen nézted, itt kell keresned: tplinklogin.net vagy [link] itt megadod a felhasználóneved ami alapértelmezés szerint admin és a jelszó is admin aztán ha megvan, bal oldalt lesz egy menün, itt keress olyat hogy Bandwidth Control... majd kérdez olyat hogy adsl neted van vagy másfajta azaz other.. válaszd ki amelyik neked van majd add meg a max fel és letöltési sebességeket, Egress Bandwidth: ez a feltöltés Ingress Bandwidth: ez meg a letöltés majd mentsd el azaz save gomb, majd szintén bal oldalt lesz olyan hogy rule list.. erre katt majd majd add meg az adatokat, és hogy mit szeretnél korlátozni és melyik portokra én most nem tudom megcsinálni és részletesen leírni hogy mit hogy kell mert több routerem van összekötve, és többen vagyunk a hálón de itt be tudsz állítani mindent... a gépek ip címét pedig fent a DHCP / - DHCP Client List ben találod...
2014. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ott néztem, tp link wr340gd a router, találtam egy képet a googleban: [link] így néz ki az admin oldala, nincs itt bandwith control :(
2014. júl. 22. 19:19
 6/10 A kérdező kommentje:
szerintem ezen a routeren nincs ilyen lehetőség
2014. júl. 22. 19:23
 7/10 anonim ***** válasza:
neten azt írják hogy ebben a típusban még nincs de viszont én úgy emlékszem hogy nekem volt mikor ilyenem volt...:/ nekem az a hagyományos zöld menüs tplink volt.. de nyálazz át minden menüt, és keress olyan részt ahol olyan van hogy vannak valami részek ahova írni lehet meg felül egy pipálható négyzet, alattam meg szintén egy nagy rakás sáv meg minden amibe lehet írni... ha ez megvan akkor küldj róla képmentést... de közbe meglett... nézd csak: [link] ezt mondtam, én itt állítgattam a sebességeket....
2014. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ilyen sincs,de köszi a tippet! :)holnap szerzek egy új routert!.
2014. júl. 22. 21:32
 9/10 anonim ***** válasza:
minimum egy 841nd-s tplinket vegyél... nem drága, de gyors és stabil..:) nekem is ilyen van
2014. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
pont ilyen lett, mégegyszer köszi a segítséget! :)
2014. júl. 23. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!