Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Követőket szeretnék instagramm...

Követőket szeretnék instagrammon, van valami credit, de azt nem értem. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 15:09
 1/1 anonim válasza:

Szia! Én két oldalt is használok erre, mind a kettő kredit alapú, elmondom az előnyöket és hátrányokat is. Az egyik a [link] . Személy szerint ezt jobban szeretem, többet is használom, mivel itt valódi személyek vannak. Alapból 100 kezdő kredittel indulsz, emellett pedig instagram képek likeolásával, kommenteléssel és mások követésével szerezhetsz plusz kreditet. Annyi kreditet kapsz amennyit az illető (akinek likeolod a képét, stb.) felajánlott érte, de ezt látni fogod a kép alatt. Követőket, likeokat, kommenteket pedig úgy tudsz szerezni, hogy rámész a "Spend credit" vagy valami hasonló fülre és ott kiválasztod hogy likeot, kommentet vagy követőt szeretnél. Itt beállíthatod, hogy pl szeretnél 4 követőt, és egy követőnek felajánlasz 25 kreditet. Ezzel el is költötted a kezdő 100 kreditedet. Utána ha visszamész a főoldalra és lejjebb tekersz ott fogja írni hogy kértél 4 követőt és 25 kreditet ajánlottál érte. Ezt a 25 kreditet bármikor emelheted ha van megfelelő számú kredited, ez akkor célszerű ha sokáig senki nem követ annyi kreditért amit felajánlottál. Valamint azt is itt írja hogy pl a kért 4 követőből mennyi hiányzik még. Ha viszont már bekövetett 4 ember akkor ez eltűnik. Fölötte pedig ott van hogy összesen mennyien követtek/likeoltak/kommenteltek téged/neked erről az oldalról. Na mindegy ez hosszú lett, szóval többet nem írok róla, ha kérdésed van nyugodtan írj vagy itt vagy privátban.:)

A másik a [link] . Ez az amit kevésbé szeretek és csak rövid ideig használtam. Mindjárt megmagyarázom azt is, hogy miért. Itt igazából annyi, hogy regisztrálsz és Instagramon kívűl még sok más oldalra szerezhetsz likeokat, követőket, nézettséget, stb. (pl youtube, facebook, twitter, pinterest, google plus, stb.) Annyi a dolgod, hogy ugyan így likeolsz, követsz, hasonlók. A legjobb az ha youtube videókat nézel mert ezért általában 9-14 krediteket lehet kapni, és a videókból kb fél percet kell nézni (28-36mp-ig kell nézni általában a videókat), de ugyan így facebook, instagram, pinterest likeokkal és még sok mással is szerezhetsz kreditet, majd ha regisztrálsz meglátod.:) A gyfgy.com oldallal szemben itt nem az instagram fiókoddal jelentkezel be, hanem pl az instagramod linkjét kell beírnod, hogy hova kéred a követőket/likeokat stb. Épp ezért sokan azt csinálják, hogy készítenek egy tök üres új accot amin semmi kép nincs és csak arra használják, hogy arról likeoljanak meg kövessenek embereket ezzel is gyűjtve a krediteket. Én az ilyen kamu követőket nem szeretem, de ha csak azt szeretnéd, hogy sok követőd legyen és nem érdekel milyenek, ez az oldal jobb választás, mivel gyorsabban lehet kreditet szerezni. Automatikus likeolást is beállíthatsz ha jól emlékszem, így a rendszer automatikusan likeolja a nevedben a képeket te meg csak kapod a kreditet úgy hogy semmit nem csináltál.:D Érdemes mindkettőt kipróbálni, aztán azt használod amelyik jobban bejön. Tényleg nem írok többet mert így is hosszú lett, amint mondtam nyugodtan írj ha kérdésed van.:)

2014. júl. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!