Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jó az internet?...

Miért nem jó az internet? (Ethernet, PCI és egyéb hibák)

Figyelt kérdés

Újraraktam a gépem Win8.1-ről (64bit) Win7-re(64bit), viszont miután betöltötte a rendszer az asztalt a tálcán jelezte, hogy nem vagyok csatlakozva a hálózathoz. Kihúztam a kábelt majd újra visszadugtam de semmi (még nem is töltött a tálcán az a kis ikon, hogy keresné a hálózatot), szintén ez volt az újraindítás után is.


Gyanítom, hogy komplikáltabb lehet a probléma hiszen az "Eszközök és nyomtatók" menüpontban SÁRGA "!"-jel van a PC-m mellett. kép itt>>> [link]


Közelebbről is szemügyre vettem, hogy konkrétan mik okozhatják ezt a jelenséget és láttam, hogy problémák vannak az Ethernet-tel ill. a PCI-al is egyebek mellett (USB). kép itt>>> [link]


Remélem akad olyan itt olyan felhasználó aki tud segíteni nekem a probléma megoldásában, a segítségeket előre is köszönöm!



2014. júl. 24. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Hálo kártya driver rajta van ?
2014. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:
A pontos típus alapján keress rá a neten (lehetőleg a gyártó oldalán), és töltsd le a Win 7-hez való drivereket a szükséges eszközökhöz, majd telepítsd, vagy jobb egérrel kattints az adott eszköz nevére, majd "Illesztőprogram frissítése".
2014. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!