Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet e, és ha igen, hogyan...

Lehet e, és ha igen, hogyan töröltetni más által feltöltött engem ábrázoló fotót facebook-ról?

Figyelt kérdés
facebook, fotó, törlés

2014. júl. 25. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak megjelolni tudod a fotot, de ez nem garantalja az eltavolitast.

Sulyos esetben bepereled az illetot ;)

2014. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, már megtaláltam a Jelentés opciót. viszont mi értelme, ha nem történik utána semmi. esetleg nincs az fb-nek egy e-mail címe, lehetőleg ahol magyar illetékeseknek tudnék üzenni ezzel kapcsolatban?
2014. júl. 25. 21:54
 3/7 legly ***** válasza:

Egyedül a jelentésben tudsz csak szólni nekik, úgy rá fognak nézni, de a törlése nem biztos, hogy garantált.


Üdvözlettel

Legly

2014. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet.. ezért töröltem a fb profilom és egy haverommal is összevesztem. Sajnos nem sokat tudsz tenni, ha jól emlékszek az adatlapodról törölheted, de attól még a megjelölés megmarad, csak az ismerőseid és te se látod. Másik megoldás a report, de szerintem a fb dogozók nem azzal foglalkozni hogy az 1milliárd felhasználó közül egynek sérelme van.
2014. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4.vagyok, bocsi elírtam (telóról küldtem)
2014. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ne mentegetőzz! én különbséget tudok tenni az elírás, a szándékosság és a hiba között :) sőt, nem kedvelem, aki felvág a javítással ;)


a bejelölést el lehet távolítani tudtommal. a mostani beállításaim mellett pedig az engedélyem is szükséges hozzá. szóval nem vagyok megjelölve a képen, de attól még az engedélyem nélkül, a határozott kérésem ellenére lett feltöltve.

2014. júl. 25. 23:14
 7/7 anonim ***** válasza:
ha jelzed a FB-nak, általában néhány nap alatt leszedik, de ha ismerős, akkor lehet, hogy elég megkérni rá. legrosszabb esetben polgári pert indíthatsz és valószínűleg meg is fogod nyerni. de a barátság tuti rámegy...
2014. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!