Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Este miért gyengébb a wifi jel?

Este miért gyengébb a wifi jel?

Figyelt kérdés

Családi ház,három számítógép, router az alsó szinten.

Este próbáltam az emeleten netezni, jelerősség:1-es, nagyon gyenge. Nem ment a net...

Lementem az alsó szintre, bekapcsoltam a laptopot, youtube-on néztem egy videót, full hd-ban akadás nélkül ment. Tehát a sávszélesség megvolt.

Ma reggel megpróbáltam újra fennt, nem nyúltam az antnnához, simán tudtam tölteni 300kb-tal DC-n.

Mi lehet a gond?



2014. júl. 26. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Fáradt volt a gép az emeleten :)

Viccet félretéve, lehet hogy az emeleten lévő gépen véletlenül töltött le a torrent? ha ez egy egyszeri probléma, nem kell rögtön pánikolni, és zaklatni a népet a gyakorikérdések.hu-n

2014. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A wifizés épp olyan, mint amikor két ember beszélget. Ha beülsz délelőtt egy csendes éttermbe, tökéletesen halljátok egymást. Viszont este, mikor a hely megtelik és nagy a háttérzaj, néha nem érted amit a partnered mond.


Épp így van ez a rádióadásokkal is. Noha nem tudsz róla, este vannak otthon a szomszédok is, és a szomszédok szomszédjai is. Ők is forgalmaznak, és némelyik épp a te frekvenciádon. Ilyenkor zavarják a te jeleidet.

inssider a program neve, amivel megnézheted az adott frekvenciákat, és talán csendesebbet kereshetsz.


Ha avar a probléma, állítsd át a wifidet.

2014. júl. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!