Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Le Bannolták Stemről a Call...

Le Bannolták Stemről a Call of Duty Black Ops2-őm Miért?

Figyelt kérdés

Úgy halottam hogy lehet írni a steamnak ezzel kapcsolatban.

Nem csaltam, nem csináltam semmit!

Hol tudok írni a Stemnek? Vagy mit lehet tenni ilyenkor?

Ha meg veszem újra a játékot akkor rá aktiválhatom a mostani steam accomra?



2014. júl. 26. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt írj nekik egy üzenetet: [link]


Attól, hogy újra megveszed nem fog semmi változni, mert nem a játékot bannolták, hanem a felhasználói fiókodat.

2014. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

és itt pontosan hol tudok írni nekik?

tehát akkor elképzelhető hogy feloldják a bannt?

2014. júl. 26. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha ilyen esetekben leírnátok (más ilyen kérdés is van) hogy milyen ban...

Ha VAC akkor 99% hogy csaltál (vagy valaki más [haver aki a te gépeden játszott] / feltörték az accountod és ők csaltak vele).

0,5% hogy valami vírus "csalt".

0,5% hogy 'False Positive' és csak ebben az esetben oldják fel a bann-t. Ahogy írták előttem a supportnak kell írni.

A VAC rendszerről itt tájékozódhatsz:

[link]

[link]

Ha újra megveszed akkor ÚJ ACCOUNT-ot kell csinálnod a régire nem teheted rá (Steam inventory-d, szinted, barátok elvesznek nem tudod átrakni az új accountra (link leírja)).

Mielőtt új account-on játszani kezdesz (ha nem oldanák fel a bann-t és tényleg nem csaltál) futtass le egy rendes vírusirtót hogyha vírus miatt volt az új account ne vesszen el. (lehetőleg ne valami gagyi ingyeneset, inkább fizetőset próbaváltozatban utána le is tőrölheted ha nem kell.)

Néhány jó vírusirtó:

[link]

[link]

[link]

2014. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!