Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookról töröltem a profilk...

Facebookról töröltem a profilképem véletlenül, valahogy vissza lehetne állítani?

Figyelt kérdés
Természetesen mindenhonnan törlődött a kép.
2014. júl. 27. 02:22
 1/2 csacsi2 ***** válasza:

Töltsd fel újra!

A kép szerveren tárolódik, még azt sem lehet megtenni hogy programmal rákeresel a törölt fájlokra.

2014. júl. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha még a merevlemezedről is letörlődött, akkor van lehetőség helyreállító programmal megpróbálni valamit varázsolni (vagy turkálni a lomtárban), de az már bonyolultabb, és szerintem annyira nem fontos neked az a kép :).


De tényleg nézz szét a lomtárban.:

Nyisd meg a lomtárt > F3 (billentyű, valahol fent a billentyűzeteden) > bal felső sarokban lesz egy szövegdoboz, ott fog villogni a kurzor > majd próbálgasd ki a következő szavakat :

-png

-jpg

-tif

-jpeg

-bmp

(ezek a leggyakoribb képfájl formátumok. esetleg valamelyiknél megtalálhatod a képedet.

2014. júl. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!