Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez hogy lehetséges, feltörték...

Ez hogy lehetséges, feltörték valamelyikünk msn-ét?

Figyelt kérdés

tegnap délután beszélgettem ,msn-en az egyik ismerősömmel(Ákossal) és egyszer csak az én nevemmel (Nóra) az msn küldött egy üzenetet Ákosnak és az állt benne,hogy nagyon szeretlek Ákos...Később magyarázom neki,hogy nem én voltam,de nem hitte el...Majd későbbi beszélgetésünkön ő is rájött,hogy valóban nem én írtam és nem csak ketten beszélgetünk, mert: [link]


Ez lehetséges? megváltoztattam a jelszavam is,de azóta is jönnek az üzenetek amit nem én írok,de senki másnak nem ír az én nevemmel csak Ákosnak...


2010. jan. 10. 20:49
 1/4 A kérdező kommentje:
(20:09) nóra: nem!!!!!! --EZT IS AZ A 3. SZEMÉLY ÍRTA...
2010. jan. 10. 20:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Lol.:D Szerintem pont Ákos írt a nevedben.:D A MSN Discovery programot használja és az "!imitate" paranccsal lehet a partnerünk nevében írni.


Nézd meg ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=ctGRP7iYmiI

2010. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

elég egy script:D

2010. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez csak átverés...ha feltörik az msn címedet és belépnek a programba akkor a te gépeden kidob az msn hogy másik gépről bejelentkeztél
2010. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!