Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 20Mbps os internet?

20Mbps os internet?

Figyelt kérdés
Mostani internetunk 10Mbps os de szeretnem ha a duplaja lenne. Mit tud ez a 20Mbps? , mennyivel lenne jobb? Ugyanis a mostaninak (10Mbps) csak a toredeke jon, azt mondta a szervizes hogy, kb. 2-3 Mbps volt elerheto. Azota elvoleg orvosoltak a hibat de nem erzek nagy kulonbseget. Eddig a letolteseim 200-400 kb al jottek :/ mennyire realis ez a 10Mbps hoz? A lenyeg hogy megeri nagyobbra valtani? Jobb lenne? Vagy annak is csak a toredeke jonne? A szolgaltato T-Home es Miskolc meletti varosbol. Ha fontos info. (bocsi az ekezetert telorol irtam) ;)

2014. júl. 29. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
10Mbps netnek a letöltése :1,2MBps ha ténéeg igaz hogy jobb lesz akkor 2,4MBps lesz a letöltés
2014. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Doctor0710 ***** válasza:
Ha ugyanaz marad a szolgáltató, és a mostani előfizetésnél is csak az ígért sebesség harmadát-negyedét teljesíti, akkor szerintem nem éri meg a ráfizetés. Valószínűsítem, hogy már maga az odavezető vonal zajos, és az akadályozza a sebességet, ezesetben annak a duplájára emelése semmit nem jelentene.
2014. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat. Egyebkent ha valoban "az odevezeto uton" van a hiba akkor ezt kilehet javitani? Hol kene keresni a kabelben vagy a lefedettsegben az akadalyt? (ha van ilyen, annyira nem ertek hozza) Ugyanis mint mondtam mar voltak nalunk megnezni a netet mert ha csorgott a telefon akkor valamiert elment az internet. Kicsereltek valamit es ezzel orvosoltak a hibat, de a net nem lett jobb. Egyebkent meg ha kihivjuk oket h nezzek es nalunk van a hiba akkor a mi koltsegunkre jonnek.
2014. júl. 29. 20:53
 4/4 Doctor0710 ***** válasza:
Valószínűleg egy splittert tettek be. Nos, ilyenkor több helyen is lehet a hiba. Az egyetlen, amit Ti is tudtok orvosolni, az az, ha valahol a házban meg van törve a telefonkábel, bár erre kevés az esély. Amit ők tudnak orvosolni, az az, hogy ha a kábel valahol a házatok és a legközelebbi telefonközpont között van megsérülve. Ennek a javítására nem kerül sor valószínűleg. Érdemes esetleg körbenézni, hátha ADSL-en kívül van optikai elérhetőség is, azzal nincs ilyen probléma.
2014. júl. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!