Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez a xy@facebook.com ugyanolya...

Ez a xy@facebook.com ugyanolyan email cím mint az összes többi?

Figyelt kérdés
egy ilyet kaptam elérhetőségnek fontos lenne beszélnem az illetővel (természetesen xy nélkül) szóval akkor ez most mi,ugyanúgy írhatok rá mint freemail hotmail stb?
2014. júl. 30. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a facebookján fogja látni, az üzeneteknél asszem. Ha neked is van facebookod, akkor neked is van ilyen címed...
2014. júl. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen van csak eddig sohasem kellett így nem is foglalkoztam vele.köszi a gyors választ.
2014. júl. 30. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
szvsz nagyon megbízhatatlan, de igen, normális e-mailcím...nekem azonban 10ből 2 üzenet jön meg, egyszer kipróbáltam...illetve csak bejövő üzenetekre lehet használni, kimenőt nem lehet írni róla.
2014. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dupreeh válasza:
Hasztalan hozzaszolások. A facebooknak az csak alternativ email cime, egy alias. Ezeknek a POP3 és az IMAP rendszerük nem tökéletes, hisz nagyon szürik a spamokat. Természetesen irhatnak rá az eredeti mail címedre forwardolja. Csak ugye az FB mail rendszerében az .access file és gondolom benne nem minden magyar mail cim van RELAY-ezve. Szoval eszedbe ne jusson FB mail címet használni, felesleges.
2014. aug. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

lol :D


Amíg nem volt normális facebook alkalmazás WP-re, amiben képet is lehetett küldeni üzenetben, addig a facebookos e-mailcímre küldtem az illetőnek a nem facebookos e-mailcímemről. Ő pedig az üzenetek között kapta meg, a facebookon belül.


Szóval nem tudom milyen átirányításról, meg hasonlókról hadoválsz. Ha be van állítva értesítés, akkor persze, hogy küld értesítőt, de az nem átirányítás...

2014. aug. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!