Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nemrég regisztráltam a Bithorl...

Nemrég regisztráltam a Bithorlo nevű torrent oldalra és folyamatosan megy le a kredit pontom már csak 86 van, pedig mindent vissza seedelek, speed tesztet is csináltam, nem töltök le egy nap maximum 2 torrentet. Ez mért van?

Figyelt kérdés

#XDlol
2014. júl. 30. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Vásároltál creditet ?
2014. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon használom ezt az oldalt, de úgy látom a szabályzatban, és a torrenteknél, hogy a kredit ár úgy van kitalálva, hogy 1-es arányig visszaosztva jössz ki nullára, tehát ha csökkennek a pontjaid, akkor nem sikerült mindet 100%-ban visszaosztanod. A helyedben letöltenék frissen felrakott BHO releaseket (most is van egy új xvid-hun-ban), az ingyenes, és kétszeres a feltöltési szorzója. Ha jó a sebességed, sok pontot gyűjthetsz vele.
2014. júl. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sőt, van egy 1080p-s BHO release is, az 07.31. 18 óráig ingyenes, majdnem 10 giga. Azzal is felturbózhatod az arányod, bár annak csak 1x-es a feltöltési szorzója.
2014. júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!