Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki tud nekem ajánlani ptc...

Valaki tud nekem ajánlani ptc oldalakat? Több lent I I I ( I ) ( I ) (I)

Figyelt kérdés

És hogy lehet beszervezni tagokat hogy kapjak utánuk is jutalékot halottam olyat hogy 5x5-ös jutalékot kapott pl:

Tegyük fel, hogy egy hónapban átlagosan 10 fizetett hirdetést kapok (legyen egy hirdetés 5 Ft), és mindenki, akit beszervezek. Ha csak én olvasom, az havi 50 forintot jelent. Ez nem túl sok. Ha 3 barátodat beszervezek, akkor a saját 50 forintomon felül utánuk is kapsz levelenként 1-1 forintot, az 30 forint egy hónapban. Ha azonban Ők is mind beszerveznek 3-3 embert, egészen 5 szint mélységig, akkor havi 3680 forintot kapok. Ha átlagosan 5 embert nézünk, 39100 forintot kapok.

Ez így van?

Neten olvastam,de általában amit ott írnak semmi sem igaz!

Ha igaz akkor segítsetek nekem hogy lehetséges.

Helyesírási hibákat kérem nézzék el mert 23:17 van és 4:30 kor keltem:(

Köszi a válaszokat előre is!


2014. júl. 30. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen oldal piramisjátékon alapul. Az elmélet és a beetetés nagyon jó dolgokat ír róla, kivéve azt hogy soha nem fogsz annyi potenciális tagot gyűjteni magad alá, hogy megérje csinálni. Lehetetlen, ez csak annak éri meg aki elkezdte és az összes tag alatta van. Te a sok ezredik szinten már csak egy robot leszel aki egy el nem érhető cél reményében dolgozik.


Az ilyen rendszerek vagy nem szoktak fizetni, vagy nem éred el a havi kifizetési limitet a rendszer buktatója miatt, vagy éppen fizet de idővel mindig kiderül az adócsalás és a piramisjáték-szervezés bűncselekmény-volta, így a befagyasztott számlákról többé nem történik kifizetés. A hoppon maradt emberek pedig elmennek egy másik ilyen jól hangzó oldalhoz amíg az is meg nem bukik.

2014. júl. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!