Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet azt beállítani...

Hogy lehet azt beállítani facebookon, hogy valaki ne lássa a bejegyzéseimet, a kiírásaimat, a frissen feltöltött képeket, stb. De ne vegye észre a "turpisságot"?

Figyelt kérdés

Anyukámról van szó. Vérig sértődne, ha rájönne, de mellette betegesen nézi az adatlapomat, hogy kit jelöltem vissza, kifaggat, hogy honnan ismerem, milyen régóta, milyen hatással van rám (főleg ha az illető fiú), találkozni akar vele (még ha csak egy felületes ismerősről van is szó), miért tettem ki ezt a képet, miért írtam ki ezt az idézetet, stb.

Pedig semmi olyat nem teszek ki, amiben kivetni való van, nincsenek se részeges barátaim se bulifotóim, se kihívó képeim. És amikor ma mondtam neki, hogy 18 éves vagyok, úgyhogy semmi szükség az állandó FBI ellenőrzésre, akkor annyit mondott: "Ki a péniszt (a gyk csak így engedte kiírni) érdekel, hogy te mit gondolsz?"

Elszakadt a cérna, mert nem csináltam olyat, amivel kiérdemeltem volna.


18/L


2014. júl. 31. 18:07
 1/1 anonim válasza:
Amikor posztolsz valamit be lehet állítani,hogy nyilvános v. privát v. ismerősöd ismerősei v. ismerőseid lássák :)
2014. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!