Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincs nálam internet...

Miért nincs nálam internet így? Megoldás?

Figyelt kérdés

Szóval lent van egy modem (egyes) a házban, felvezettem kábellel az internetet ( a kábel tuti jó) és itt a végére rádugtam egy másik (wifi-s) modemet(kettes). A Kettes modem szórja a jelet rendesen, rátudok menni, a hálózati központ azt írja, hogy van internet, de egy weblapot sem tud megjeleníteni. Az ESET néhányszor bejelzett.

Az egyes wifire feltudok menni, de az az én szobámban kibírhatatlan lassú. Megoldás valaki?



2014. aug. 1. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:

A "kettes" cucc pontos típusa?

G.

2014. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
D-link cloud router N300 DIR-605L
2014. aug. 1. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:

tehát ez a (kettes):


[link]


ez nem modem

ez egy router


kíváncsi lennék mi az (egyes)?

az is router? vagy modem?

2014. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Access pointként kellene beállítani. Úgy próbáltad?

G.

2014. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az első egy cucc, amibe belemegy a kábelnet és jön a wifi (modem-router) nem tudom :/
2014. aug. 1. 15:30
 6/8 A kérdező kommentje:
Ugyanaz volt az alap IP beállítása a két routernek, és ütötték egymást, ez megvan eddig, cserélve. Viszont hiába jön fel kábelen a net a kettesbe, az nem szórja. Rá tudok csatlakozni a wifire, de internet elérés nincs
2014. aug. 1. 15:31
 7/8 anonim ***** válasza:

"Az első egy cucc, amibe belemegy a kábelnet és jön a wifi"


Ez így elég kevés, :) de ha koaxiális kábel megy bele (olyan mint amin a tv adás jön) és Ethernet kábel jön ki belőle akkor kábelmodem lehet. Jó lenne tudni ennek is a pontos típusát/modellszámát (valami matricán biztos rajta van) vagy fényképet tennél fel a hátoldaláról, mert lehet akár egy wifi-s modem router is az első eszköz.

2014. aug. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

az első kábelrouter, ja, megtaláltam:

[link]


A gép azt írta, a hibaelhárító központban, hogy nem tud kapcsolatba lépni az elsődleges DNS osztóval

2014. aug. 1. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!