Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a képet youtube-n?

Figyelt kérdés
láttam,hogy sok felhasználónak a videóinál ott van a jobb felső sarokban egy kis ikon a képükkel. nekem is van fiókom,és szeretném én is beállítani.
2014. aug. 1. 12:29
 1/3 anonim válasza:

Szívesen :)

[link]

2014. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem az előző válaszolónak kedves kérdező, minimum járna egy köszönöm. Komolyan, lassan én szégyenlem magam az ilyen tapló kérdezők helyett magamat.

Felháborítónak találom hogy mások annyira nem értékelik embertársaik erőfeszítését, hogy szimplán megköszönjék. Ha már annyira idióta valaki, hogy egy képet ne tudjon feltölteni magától, akkor legalább vegye a fáradságot és mutasson egy kis tiszteletet az iránt aki próbálja neki megoldani a sz@ros kis problémáját!( F/18)

2014. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a kiigazítást. de tegnap amikor feltettem a kérdést,utána mentem dolgozni. és nem voltam gép közelben. :)
2014. aug. 2. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!