Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook nálatok sem tölt be?

Facebook nálatok sem tölt be?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

Ha leáll az oldal pár percre, akkor ezen az oldalon 20-50 ember kérdezi meg egymás utána ugyanazt. Ha nem látsz ilyen jelenséget, akkor nem globális/országos a probléma, lehet csak nálad nem megy valami. Az esetek többségében azok is pár perc utána megjavulnak mintha semmi sem történt volna.


Hacsak nem órák vagy napok óta nem elérhető az oldal, próbálj meg várni egy kicsit. Ha csak percek teltek el és már pánikolsz, gondold át az életed.

2014. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő jellegű választ. Hmm, átgondoltam az életem, azt hiszem minden rendben. Amúgy csak fontos lenne valamiért felmennem, mindegy, hogy miért. Különben sem pánikolok, csak egy kérdés volt. Ja, és nem is percek teltek el, hanem... órák. Na mindegy. Ment a piros kezecske.
2014. aug. 1. 12:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs, kedves első, de nekem ez a probléma már 1,5 órája fennáll és nekem speciál fontos lenne, mert hetente jutok géphez és levelekre várok választ. Nem érdekelne az egész, de most speciel fontos lenne...
2014. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!