Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tiltott oldalakat, hogy lehet...

Tiltott oldalakat, hogy lehet kijátszani, megnézni?

Figyelt kérdés

A munkahelyen jópár oldal le van tiltva, olyan is, amire még oka sincs, csak biztos a leírásában szerepel tiltott szó. Valahogy ezt meg lehet kerülni? (pl. tárolt változatokat úgye tudok nézni, tehát elméletben lehet ilyen oldal az oldalban funkció, ami engedheti, csak nem tudok róla), ötlet?

Köszi!


2010. jan. 11. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A vállalati proxyn szokták letiltani az adott web-olda címeket, meg a keresőkifejezéseket. próbáld meg a böngésződben más proxy szerveren keresztül letölteni az adott weboldalt.
2010. jan. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Általában az anonim proxy-k is tiltottak.

Nálunk legalábbis én letiltottam :)

2010. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sulimba van letiltva pár honlap, google-be beírtam, hogy british proxy, és azzal rögtön bejött.
2010. jan. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenáron ki akarod rúgatni magad? Könnyen el tudom képzelni, hogy a gépen van figyelőprogram is ami letárolja milyen oldalakon jártál, mit csináltál és akkor simán bebuksz.
2010. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!