Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A laptopom miért nem csatlakoz...

A laptopom miért nem csatlakozik a wifi-hez? (többi lent)

Figyelt kérdés

kb. 1 hónapja kaptam meg azóta csak wifivel internetezek rajta eddig simán működött, most meg nehezen is csatlakozik (pedig a jel erőssége ugyanannyira erős mert a mi otthoni wifink)és ha csatlakozik is akkor utána csak 3 percig lehet használni mert újból kiírja, hogy nincs internetkapcsolat..közbe meg a jelet jelzi, hogy van wifi...próbáltam már, hogy ki-be kapcsolgatom és újra csatlakozok a wifihez de nem lett jobb

Ui.: Win8-as gép, a kérdésem pedig, hogy mit lehet ez ellen tenni? vagy mindenképpen szervizben tudják csak megcsinálni?



2014. aug. 4. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyanott vannak az eszközök, mint korábban?

Tehát:

1. Ugyanott használod a notebookot?

2. Ugyanott van a wifis router?


Újratelepítés vagy hasonló volt mostanában?

2014. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ugyanott használom a router is ugyanott van. Újratelepítés nem volt.
2014. aug. 5. 08:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Privátban írod, hogy volt újratelepítés, itt meg az ellenkezőjét. Most akkor hogy is van?


Ha tényleg volt, akkor a következő kérdés:

Feltettél minden drivert? Biztos?

2014. aug. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy valakivel összekeversz mert én nem írtam Neked privátban semmit. De azért köszönöm a válaszokat.
2014. aug. 6. 10:32
 5/6 doni1201 ***** válasza:

Előfordulhat, hogy egy másik WiFi hálózat(ok) zavarja a jelet. Érdemes leellenőrizni, hogy van-e más érzékelhető hálózat és az(azok) melyik csatornán vannak (1-13). Ha ugyanazt a csatornát használják, állítsd át a router menüjében egy másikra.


A WiFi hálózat ellenőrzésére léteznek programok

Pl.: android: [link]


Ha csak ezzel az egy laptoppal van a probléma, akkor frissítsd a WLAN szoftverét. (Gyártó oldalán elérhető)

A router szoftverfrissítése is segíthet.


Olvasmány:

[link]

2014. aug. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:) kipróbálok minden tanácsot
2014. aug. 6. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!