Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítség! Letöltöttem véletlen...

Segítség! Letöltöttem véletlenül valamit?

Figyelt kérdés

Az van, hogy online néztem filmeket, máskor semmi baj nem volt, most azt mondta, hogy tele a szerver, vagy valami hasonló, ami valószinűleg igaz volt, de én újra meg újra próbáltam, egyszer csak bejőtt valami, ami automatikusan letöltött egy Flv PLAYER nevű programot, s attól kezdve először is más oldal lett a kezdőlapom- [link] Chrome-on, de Firefoxon minden új lap megnyitásánál ez jött be, próbáltam az erre vonatkozó beállításokat átállítani, de semmi, ezután újratelepítettem a Chrome-ot, egy ideig nem volt gond aztán újra kezdődött. Most meg már odáig jutottunk, hogy minden oldalon egy csomó reklám jeleni meg mindenféle pop-up meg hasonló, pedig vad Adblock-om is.



Tudnátok ajánlani valamit, hogy tegyek ezellen valamit? Gyakorlatilag semmit sem látok az oldalakból, pedig azt a lejátszót is letöröltem már.



2014. aug. 4. 16:46
 1/3 anonim válasza:
CCleanert tudom ajánlani, szerintem tudna segíteni. :)
2014. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem segített, de azért kössz. Végül inkább átálltam Firefox-ra, ott nincs gond
2014. aug. 12. 15:07
 3/3 anonim válasza:
Hát csak egy tipp volt, de örülök ha mostmár minden rendben. :D
2014. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!