Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek az rossz, ha ....

Szerintetek az rossz, ha . Onion kiterjesztésű oldalakon mászkálok?

Figyelt kérdés
*Nem vagyok biztos benne, hogy a 'kiterjesztés' a helyes szó.

2014. aug. 4. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen oldalról van szó, mert nem minden rossz ami ott van, csak magasabb szintű az anonimitás és "titkosítás" mint egy felszíni webes helyen.


Témánál maradva, ha illegális tartalmat nézel: A TOR böngésző nyílt forráskódú, és egyszer egy akció keretében a hivatalos oldal beleegyezett hogy egy megváltoztatott kódú klienst elérhetővé tegyen. Egy-két ilyen oldalon felhívást tettek közzé hogy megjelent egy új kiadás ami biztonsági frissítést tartalmaz, és ajánlott letölteni. Ezt követően a letöltött kliens már kihagyta a személyek titkosítását és elérhetővé tette a saját IP címüket, és egy több tíz tagú hálózat bukott bele, őket le is tartóztatták, vádat emeltek ellenük.

2014. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Nem túl gyakran járok arra, inkább ha épp sok szabadidőm van. Azokat az embereket miért tartóztatták le? Ember-kereskedtek? Nekem eddig a legmeglepőbb felfedezésem egy olyan oldal volt, ahol pisztolyt (Glock 19) lehetett rendelni. Bár szerintem nem szállítanák házhoz. Általában mindenféle 'archív fájl tárolós' oldalt találak.
2014. aug. 5. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!