Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ugrik fel az az üzenet,...

Miért ugrik fel az az üzenet, hogy a kiszolgáló tanúsítványa lejárt, minden oldalnál amit megpróbálok megnyitni, és miért nem tudom frissíteni az Opera böngészőmet?

Figyelt kérdés

Jelenleg a 12.17-es verziót használom. De ha frissíteni akarom, akkor az az üzenet hogy: Hiba történt az Opera új verziójának lekérdezése közben.


Frissíteni is azért akartam mert ezt a tanúsítványos dolgot akartam megoldani.


A számítógép tisztítása glary utilities 5-el és ccleanerrel megvolt.

Vírus keresés az Avasttal és comodo cleaning essentials-al megvolt. Nem találtak semmit.


Mielőtt elkezdődött volna ez az egész, volt egy áramszünet és a gép is a boot menüvel indított (volt már ilyen mert az alaplapi elem le van merülve).

Lehet itt van a gond?


Amúgy a CPU számait a bootban hogyan lehet pontosan beállítani? Csak mert ez volt az első dolog amit látni lehetett betöltés után.


2014. aug. 5. 07:03
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja! És van egy jó öreg mozillám is, aminél szintén tanúsítvány gondok vannak, valamint van olyan oldal amit be sem tölt pl. facebook és még egy kettő.


Ha elfogadom a tanúsítványt, akkor újabbak jönnek elő.


Miért?

Mit csesztem el?

Vírus?

A szokásos oldalakon kívül nem jártam máshol.

Egyik este még jó aztán másnap este (addig nem is volt bekapcsolva a gép) már nem jó semmi.


Előre is köszi a segítséget.

2014. aug. 5. 07:19
 2/4 anonim ***** válasza:
a te gépeden nem a pontos idő látszik,
2014. aug. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kata kata ***** válasza:
2014. aug. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A probléma elhárítva.


07:19

Tied volt a nyertes válasz.


Köszönöm mindenkinek a részvételt.


(Pedig már volt ilyen és az első dolgom az idő és a dátum beállítása volt. Kivéve ez alkalommal.)

2014. aug. 5. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!