Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Who viewed my profile (faceboo...

Who viewed my profile (facebookos mobil alkalmazas) tenyleg mukodik?

Figyelt kérdés

Valoszinuleg rossz kategoriaba irtam ugyhogy bocsi!


Nem szoktam elhinni ezeket az alkalmazasokat, de megneztem hogy kik neztek meg az en profilom elvileg es tenyleg olyanok voltak akikrol tudom hogy megszoktak nezni, barataim.


Meg megneztem a profilom anyum facebookjarol es azt is kimutatta.



Mellesleg mar 2 lany is letiltott akiknek neztem a profiljat, szoval lehet ok is hasznaljak.


Tudom hulyeseg, de mi van ha tenyleg mukodik? :)


20L


2014. aug. 5. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne?
2014. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az alkalmazás csak olyan információt tud lekérni a rendszerből, amit alapból is tárol (kedvelés, megosztás, hozzászólás).


A látogatókat nem tárolják, nem létezik olyan alkalmazás ami a látogatókról bármilyen információt meg tudna adni. Nincs ilyen lehetőség, és nem is lesz a jövőben sem, ezért tudhatod hogy kamu.

2014. aug. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát csak arra vagyok kíváncsi hogy tényleg mukodik-e vagy csak olyan embereket rak ki akik az ismeroseim es sokat beszelek veluk , vagy sokat lajkoljak a kepeim.
2014. aug. 5. 15:10
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi!:)
2014. aug. 5. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Amelyik alkalmazás azt mondja hogy a látogatókat fogja listázni, simán kilistázza azokat akik például sokszor szóltak hozzá a tartalmaidhoz.


Ez a jobbik eset amikor egy adatot hamisan látogatóknak tüntetnek fel. A rosszabb hogy vírus van benne vagy olyan felhasználási feltétel ami által te mindenféle dolgot fogsz reklámozni, szemetelni, terjeszteni. Az ilyen káros programokat könnyű terjeszteni, mert maguktól indítják el a hiszékeny felhasználók.

2014. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!