Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook vs főnök, chat...

Facebook vs főnök, chat kikapcsolása illetve nonstop bekapcsolása?

Figyelt kérdés

Hali, van egy kis problémám ti hátha tudtok segíteni!

Szóval a főnököm ugyebár az ismerőseim között van facebook-on.

Én melóba szabadidőmbe felszoktam nézni a chatre a tellómon ami androidos és csak a messengert használom.

Mikor felnézek nyilván látja ő is, hogy aktív vagyok és ez baj.


Két lehetőség jöhetne szóba:

- 1. kikapcsolom a chatet így nem írja, hogy aktív vagyok viszont feszt azt írja, hogy 1 perce voltam rajta, nyilván ő sem h.lye és tudja hogy azért mert kikapcsoltam a chatet de attól még aktív vagyok rajta.

Tehát meglehetne valahogy oldani, hogy neki ne írja ki hogy 1 perce voltam rajta? Vagy írja azt h pl 8 órája vagy pedig semmit.


- 2. Azt kéne megoldani, hogy azt írja nonstop rám hogy aktív. Pl a telefonom állandóan feljárna rá nosntop, pl valami magától életben tartaná a facebookot, hogy mindig aktívat mutasson. Így ő is fogja látni h nonstop aktív még éjszaka 4-kor is így tudná h valami csak életben tartja de nem én vagyok pl a tellóm kiakadt vagy otthon a pc stb...

Nincs rá ilyen faces app androidra?


A lényeg, hogy ne tudja, hogy mikor vagyok rajta igazából és mikor nem teljesen mindegy, hogy neki mit jelezne de abból ne tudjon le vonni következtetést.


Na erre kéne valami megoldás!

Azt ne mondjátok, hogy munkába dolgozni kell nem facezni, olyan melóm van ahol akad szabad időm, társaslény vagyok ezért igen is irkálok az ismerőseimmel mikor megtehetem.


Előre is köszönöm!


2014. aug. 5. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszerű és gyors megoldás: főnök törlése az ismerősök közül!


Nem értem, miért kellett bejelölni, ha életben a munkaidőn kívül nem vagytok haverok.

2014. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ő jelölt be mikor még nem dolgoztam neki, munkát kínált és facebookon bonyolítottuk le a dolgokat fájl átvitelt stb..

Most meg már nem fogom törölni, milyen már az..?

2014. aug. 5. 20:48
 3/3 anonim válasza:
Van a chatbe egy olyan, ahol beállíthatod ki láthat és ki nem.
2014. aug. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!