Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám megváltoztatni az...

Hogy tudnám megváltoztatni az emailemet?

Figyelt kérdés
Van egy gmail-es fiókom és megszeretném változtatni outlook-ra. Van erre valamilyen mód? Nem akarok még egy ujabb outlook-os fiókot csinálni..

2014. aug. 6. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szóval mit szeretnél pontosan? xy@gmail.com-ról xy@outlook.hu-ra változtatni? Nem igazán értem.
2014. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyat tudsz csinálni, hogy a gmail-be érkező üzeneteidet az outlook alkalmazásba nyitod meg.

Bár nem tudom, hogy ez neked miért jó, amikor az outlook egy kalap kaka, és sokkal több baj van vele, ha meghibásodik a gép, mint hogy csak fognád és böngészőben megnyitod a gmail-t.

2014. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
xy@gmail.com-ról xy@outlook.hu igen valahogy igy gondoltam persze tudom hogy van alias is de azt inkább kihagynám..
2014. aug. 6. 23:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs erre mód, mindenképp új -outlookos- címet kell létrehoznod.


#2: használtál már Outlookot? Lehet, hogy nem tökéletes, de az eddig általam próbált levelezőkliensek közül ez volt a leginkább hibamentes, és erőforrásokkal is jobban bánt (ahol Thunderbird 100 megát eszegetett, 30 megával megelégedett az Outlook). IMAP kiszolgáló esetén pedig ugyanúgy a szerveren tárolódnak a levelek (de POP3 esetén is be lehet állítani, hogy tároljon másolatot a kiszolgálón).

2014. aug. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.
2014. aug. 6. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!