Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Netes Pénzkereseti lehetőség?...

Netes Pénzkereseti lehetőség? Van bárkinek pozitív tapasztalata ilyen téren?

Figyelt kérdés
Vagy akármilyen más tapasztalat.
2014. aug. 8. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:

mese,mese mátka...

Reklám nézegetőset próbáltam,azért csak filléreket kaptam, és csak akkor "fizettek " volna,ha pár ezer forint összejött volna. Aztán egyszer csak megszűnt az oldal.

2014. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Utest, egy ismerősnek volt hogy 15-20 ezret fizetett, bár egy hónapra az lóf..sz pénz.

[link]


Tulajdonképpen szoftvereket, programokat kell tesztelni, angol tudás kötelező, 1-2x én is teszteltem weblapokat, android programokat. Hát meggazdagodni nem ebből fogsz az is tuti.


Vagy reklám kattintgatós oldalak, de akkor már jobban jársz ha 20 forintost kéregetsz az utcán.


Vagy megtanulsz valami olyat, ami tényleg fizet, weblap szerkesztés, látványtervezés, 3d modellezés, bár ezekkel is nehéz munkát találni tapasztalat és tudás nélkül, kitanulni meg több éves folyamat.

2014. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!