Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szaggat be a youtube...

Miért szaggat be a youtube egy korszerű gépen, amikor a zenehallgatás közben máshol is böngészni kezdek?!

Figyelt kérdés

2magos 3 ghz, 4 giga ddr3, 2 gigás 630GT.. és csak simában nézek egy klipet, majd amikor mondjuk nyitok egy új fület a googleben és megnézem az emailem akkor be be szaggat egy kicsit a youtube.. nem vészes annyira mert utána folytatja, de qurva idegesítő

Válaszokat előre THX!



2014. aug. 8. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

1.: Ezt a gépet nem mondanám korszerűnek... :-)


2.: Lehet, hogy jók az alkatrészek külön-külön, de nincsennek összhangban egymással... :-)


3.: Na és persze ne felejtsük ki a mai legdivatosabb tendenciát, miszerint minden a pénzről szól, vegyél több pénzért egy jobb gépet, de azt sem használhatod 1 évnél tovább, mert venned kell egy mégjobb gépet --> fogyasztói társadalom! :-)

2014. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kérdésre a válasz:

Azért szaggat, mert egy új oldalt töltesz be, ez pedig a hálózatot valamilyen mértékben lefoglalja, ebből kifolyólag a YouTube nem tud olyan gyorsan tölteni, mint ahogy egyébként.

2014. aug. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, nekem régi gépen van, és volt, hogy hd ba hallgattam zenét és megnyitottam egy rakat oldalt és semmi, de volt, hogy csak simán egy újat nyitottam és úgy beszaggatott... Én sem értem miért van ez, de a gépeddel semmi baj. Lehet újra kéne telepíteni, vagy kiüríteni a böngészőt.
2014. aug. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sztem ez a gép még annyira korszerű, h lejátsza a klipeket szaggatás nëlkül ha mellette böngészgetek..sőt a youtubeal ellentétben a videa vagy indavideo nem szagat hason helyzetbe..lehet a youtube a xar?!
2014. aug. 10. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!