Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valahonnan megtudhatják,...

Valahonnan megtudhatják, mekkora adatforgalmat használok?

Figyelt kérdés
Jó asszem rosszul kérdezem, szóval WIFI-ről csatlakozok a netünkre, szüleim meg mondják mindíg, hogy sokat netezek. Múltkor néztem és 12 nap alatt 53 gigát használtam (jó mindegy, mert korlátlan adatforgalom van, nincs megszabva az, hogy mennyi van egy hónapra). De ezt kicsit énis sokallottam, dehát azért sok a torrent :P Szóval szüleim megtudhatják, mondjuk routerből esetleg a szolgáltatótól, mekkora adatforgalom van mostanában? Szolgáltató ezt tudja?

2014. aug. 9. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Router is, szolgáltató is tudja naplózni, de a szüleid szerintem arra gondoltak, hogy időben sok, amit netezel, nem az adatforgalmat sokallják.
2014. aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem sok, nekem a gépem 20 gigát tölt fel naponta úgy, hogy én ott sem vagyok.

Megfelelő sebességű nettel néhány óra alatt összehozhatod ezt az 53 gigát

2014. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem is netezek, csak töltök filmeket és max facebook.
2014. aug. 9. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!