Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook kódot feltörhetik?

Facebook kódot feltörhetik?

Figyelt kérdés
arra lennék kiváncsi hogy be van állítva nekem hogy küldjön a telefonomra biztonsági kódot mégis valahogy feltörték a facebookomat.Lehetséges?

2014. aug. 13. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilvánvaló, hogy azok a hekkerek, akik akár a NASA rendszerébe is be tudnak jutni, a facebook-ot is fel fudnák törni.

De kicsi az esélye, hogy ők pont a te fiókodra pályáznának.

Valaki a jelszavaddal jutott be, vagy megtudta, vagy olyan egyszerű, hogy kitalálta.

2014. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
igen fel tudják mivel elég rendesen túl van terhelve facebook és igy mindig történik valami nekem is feltörték 2 éve úgy hogy pedig nekem is küldött kódot és mégis.a legegyszerűbb ha valami k..va nehéz jelszavad van de azt is aki nagyon rajta van elöbb vagy utóbb feltöri nincs olyan amit nem lehet feltörni.és elég sok az unatkozó aki mások facebookjával érzik jól magukat k...ög az összes.
2014. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!