Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok Windows Phone...

Pedagógdiák kérdése:

Hogyan tudok Windows Phone áruházban vásárolni kártyás, nem havidíjas Telenoros előfizetéssel?

Figyelt kérdés
Ugyanis szerettem volna megvásárolni a RemoteDesktop-ot, de nem engedte, azt írta, hogy nem megfelelő a mobilnet átvitel. Wi-Fin keresztül csatlakoztam és a kártyámon van még pénz. Telenoros vagyok. Semmit sem tudok vásárolni. Ötletek? Vagy csak azokat tudom megvenni amik a Telenor válogatásban vannak? Ugyanis van egy ilyesfajta válogatás az áruházban. No köszi előre is az észrevételeket.

2014. aug. 14. 17:16
 1/2 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy ez a gond. Szerintem WP áruházban eleve nem mobil számlával fizetsz, hanem bankkártyával. Legalábbis mindenképp lehet úgy is.
2014. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja, értem, azt hittem a kártyás egyenleget terhelik vele. Köszi!
2014. aug. 29. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!