Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom úgy törölni a...

Hogy tudom úgy törölni a facebookom hogy akikkel beszélgettem ne lássák többé amit írtam nekik üzenetben?

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, a te elküldött üzeneted (másolata) már más tulajdonában van, és más tartalmára nem lehetsz ilyen hatással. Törölheted magad, felfüggesztheted, letilthatod, megszüntetheted az ismerősi kapcsolatot, akármit is csinálsz az üzenete az övé marad.
2014. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. aug. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyik ismerosom torolte a facebookjat es amit irt nekem uzenetet az mar nem.lathato csak ez van helyette: "Ez az üzenet már nem érhető

el, mert sértőnek vagy levélszemétként

jelölték meg." na es en ezt akarom elerni de hogy lehet?

2014. aug. 15. 16:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor valahogy csak megelehet csinálni :D
2014. aug. 15. 17:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt találtam hozzá:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__46..


A válaszok szerint a Facebook tiltotta le, feltétezve hogy visszaélés történt.


Ebben a kérdésben ugyanaz a hiba, és a kérdező szerint nem az ő ismerősei csinálták:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__43..


Ha pedig nem ők csinálták, nincs rá mód hogy az elküldött üzeneted eltűnjön veled/általad.

2014. aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom nem hosszasan beszélgettél vele.

Akkor ír ki ilyet, ha linket küld valaki, aztán a linkelt dolgot valami miatt törlik az eredeti helyéről, vagy a face letiltja.

A sima beszéd mindig megmarad.

2014. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na rájöttem hogy lehet jelentet a facebooknak hogy fel lett törve és üzenetek lettek írva a facebookodról és akkor törlik az üzenetek és a facebookot is. Köszönöm a válaszokat :))
2014. aug. 15. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!