Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megoldható valahogy átimportál...

Megoldható valahogy átimportálni a leveleimet freemail-ről gmail-be?

Figyelt kérdés
Valamint a legnagyobb bajom az, hogy minden fontosabb helyre a freemail fiókomat adtam meg. Megoldható, hogy valahogy "átjelentsem"?

2014. aug. 21. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A leveleket importálhatod a GMail felületén POP3 segítségével, de azok a helyek erről nem fognak tudni, ahol regisztráltál. Azok továbbra is a Freemailes címedre fogják küldeni a leveleket, ha nem írod át az adott oldalon az e-mail címed.
2014. aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megoldás lehet még esetleg az átirányítás, ha van erre lehetőség a freemailben.

De arra figyelj, hogy ha ezt sikerül is beállítanod, akkor valószínűleg kb. havonta legalább egyszer be kell jelentkezned a freemailre is, nehogy töröljék...

2014. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden valamire való weboldalon van e-mail cím változtatás opció. Hosszabb távon jobb lesz, mint az átirányítás.
2014. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a kettőt kombinálnám azért...

Tehát ami eszembejut, azon az oldalon átírnám, és pluszban beállítanám az átirányítást...

Ok: mi van akkor ,ha elfelejted átírni egy oldalon, és már nem lesz meg a freemailes fiók, esetleg másé lesz már?


#2-es voltam

2014. aug. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!