Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen youtube-hoz hasonló...

Milyen youtube-hoz hasonló oldal van, ami Németországban elég ismert?

Figyelt kérdés
Német videókat szeretnék feltenni, úgyhogy elsősorban Németország körében ismert oldalt keresek.
2014. aug. 21. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
YouTube.
2014. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondom youtube-hoz hasonló... tehát a youtube-on kívül még mik vannak?
2014. aug. 21. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:

A YouTube hasonlít a YouTube-ra, ezt nem firtathatod.

De miért nem jó a YouTube?

2014. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Vicces..:)

Mert a német dolgokra túl érzékeny:D Ott annyira szigorúan veszik a szerzői jogokat hogy kb. minden videót letiltanak Németországban. Raktam föl én is videókat, 1 hét sem telt el, megnézték 50ezren, aztán utána semmi.. Megnéztem mi van, látom Németben le van tiltva. és hát ugye főként ott nézték. Aztán ez több videómmal is így volt. Én a saját videóimat akarnám feltenni, csak pl. ha a háttérben megy egy német zene, már le van tiltva.. És kell oda az a zene a videó miatt. Szóval keresek egy másik oldalt, hátha ott nem tiltják le rögtön.

Régebben tudtam egyet, pont ebből az okból, a németek inkább oda raktak videókat, meg azt nézték, csak most nem találom azt az oldalt, már nem emlékszek rá.

2014. aug. 21. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Vimeo?

Dailymotion?

2014. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
GEMA... zenénél biztosan kapod a kelleetlenségeket.
2014. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!